Кошик
51 відгук
+380932862985
Контакти
ТОВ "СИНТЕЗ-Ф"
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38045659-92-07
+38093286-29-85
+38063472-17-66
УкраїнаКиївська областьФастіввул. 1 Травня 11-А08500
Мапа

Компанія тимчасово не приймає замовлення та повідомлення.

Рослинні ПАР

Рослинні ПАР

Сапоніни (від лат. sapo , родовий відмінок saponis — мило) — це складні безазотисті сполуки групи глікозидів рослинного походження з поверхнево-активними властивостями. До складу сапонінів входять моносахариди та невуглеводні сапогеніни (аглікони). Розчини сапонінів при збовтуванні утворять густу стійку піну. Добре розчинні у воді та спирті. Широко поширені в природі, зустрічаються в різних частинах рослин — листах, стеблах, квітах, плодах.

Сапоніни виявлені в глоді криваво-червоному (у всіх частинах рослини), глоді колючому (квітках і плодах), цмині пісковому (в квітках), кремені гібридній (в кореневищі), бархаті амурському (в корінні), айстрі альпійській (у всіх частинах рослини), ароннику плямистому (в клубнях), арахісі підземному(в насінні), актинідії полігамній (в листках і стеблах), айланті найвищому (в корі), чистотілі звичайному (в наземних частинах рослини), пустирнику (в наземних частинах рослини), подорожнику (наземна частина рослини), грициках звичайних (стебла і листя), родовику лікарському (в підземних частинах рослини), чаї китайському (в листках і насінні), шпинаті городньому (стебла і листя), фіалці триколірній (стебла і листя), спаржа (корені), тамусі звичайному (в корі і корінні) і ін..

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.